W jaki sposób i dlaczego Państwo powinni kupić akcje!

Nikt nie może pozostać obojętny wobec inwestycji w akcje. Wynika to z kilka powodów. Jeśli zakupią Państwo akcje, to zainwestowany kapitał pracuje podwójnie – odniosą Państwo zysk ze względu na wzrost wartości przedsiębiorstw na giełdzie, a ponadto w przypadku wielu akcji corocznie wypłacana jest dywidenda. Wyjaśnimy Państwu w przystępny sposób, jak kupić papiery wartościowe, jakie akcje w 2018 roku mają trend wzrostowy oraz jak mogą Państwo za pośrednictwem  brokera  (Top 10 ofert)  skorzystać na rosnącym kursie na rynku akcji .

Wielu ekspertów postrzega akcje jako rentowną inwestycję pieniężną.

Dlatego należy zainteresować się handlem akcjami.

Akcje mogą być opłacalną inwestycją finansową  i wiążą się z wieloma korzyściami . Eksperci uważają, że papiery wartościowe są znacznie bardziej opłacalne niż książeczki oszczędnościowe, konta oszczędnościowe, lokaty oraz ubezpieczenia na życie.

Kupując akcje, inwestują Państwo w udziały kapitału danej spółki akcyjnej. Jeśli przedsiębiorstwo dobrze prosperuje i zwiększa zysk, jego kurs może  wzrosnąć,  przez co Państwa dochód się  zwiększy . Następnie mogą Państwo sprzedać akcje ze sporym zyskiem z kursu bądź trzymać je dalej.

Za pomocą akcji mogą Państwo zarabiać krótkoterminowo   oraz     długoterminowo. Doświadczenie pokazuje, że najważniejsze niemieckie papiery wartościowe notowane na indeksie DAX w ciągu ostatnich 10 lat co najmniej podwoiły swoją wartość. Aby rozpocząć handel akcjami, wymagane jest tylko trochę kapitału oraz depozyt papierów wartościowych.

Porada: U brokera online mogą Państwo (Top 10 usługodawców)  darmowo otworzyć depozyt.

Dzięki rosnącym kursom akcji inwestorzy mogą odnosić zyski.

 

Handluj akcjami za pośrednictwem brokera online

W przeciwieństwie do klasycznych banków brokerzy online nie muszą utrzymywać filii i osobiście udzielać porad, dzięki czemu ponoszą mniejsze nakłady finansowe. Zaoszczędzone koszty  przekładają się na niższe opłaty dla klientów. Z tego powodu większość depozytów online jest  darmowa i mogą Państwo  handlować akcjami za niewielką opłatą. Dzięki platformie handlowej brokera odbywa się to łatwo, szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu bądź w elastyczny sposób w trasie.

Najważniejsze terminy, które powinni Państwo znać:

  • Akcjami handluje się na giełdzie we Frankfurcie, elektronicznej giełdzieXetra oraz na giełdach zagranicznych.
  • Każda akcja ma numer WKN, który jest potrzebny dla złożenia oferty zakupu.
  • Ilość akcji można obliczyć poprzez podzielenie kapitału inwestycyjnego przez kurs papieru wartościowego.
  • Broker (Top 10 usługodawców) realizuje Państwa oferty (kupna bądź sprzedaży) i przeprowadza wymagane transakcje giełdowe.

Zakup akcji w 5 minut – z 24Option

 

Jakie akcje mają trend wzrostowy w roku 2018?

Inwestorzy, którzy odnoszą sukces, obserwują i analizują rynki i  dostrzegają trendy. Jeśli Państwo będą stosować się do tych zaleceń, to mogą Państwo odnieść zysk dzięki rosnącym kursom. Popularne akcje gigantów technologicznych Amazon, Twitter i Google wciąż odnotowują wzrosty.

Akcje Volkswagena (WKN 766403) są pomimo skandalu spalinowego wciąż polecane przez ekspertów. Do połowy roku kurs tego papieru wartościowego wzrósł ze 120 na 180 euro. Inwestorzy upatrują główny powód wzrostów w chłodnych kalkulacjach szefa zarządu Matthiasa Müllera. Do roku 2020 Volkswagen chce być numerem jeden wśród producentów samochodów elektrycznych. Wielu analityków i ekspertów tacy jakBernecker Börsenkompass oraz Barclays Bank zalecają zakup akcji Volkswagena i uważają, że kurs będzie wynosił ponad 220 euro.

Wskazówka: manager zarządzający funduszami Jens Ehrhardt uważa, że najbardziej dochodowe branże to energia, surowce, IT, technika komunikacyjna, zdrowie i technologia.

Dzięki poradom ekspertów można szybko dostrzec trend akcji.

 

Handel akcjami – tak łatwo to działa

Najpierw należy założyć konto u bezpiecznego i rzetelnego brokera online. Godni polecenia brokerzy (Top 10 usługodawców) podlegają regulacjom znanych instytucji nadzorczych (np. cypryjskiej CySEC) i chronią pieniądze klientów dzięki systemowi wysokiej gwarancji depozytów.

  • Otwórz darmowe konto i dokonaj wpłaty.
  • Zainstaluj oprogramowanie do tradingu, mobilną aplikację bądź korzystaj z
  • Obserwuj rynki. Podejmuj decyzje samodzielnie lub zgodnie z radami ekspertów.
  • Kupuj wybrane akcje po aktualnym kursie poprzez udzielenie brokerowi polecenia zakupu.
  • Poprzez trzymanie papierów wartościowych w swoim depozycie możesz zyskać na wzroście kursu i ewentualnych dywidendach.

Jeśli żądany kurs zostanie osiągnięty, złoż u brokera polecenie sprzedaży i zgarnij zysk pomniejszony o niewielką opłatę.

Inwestorzy mogą zarabiać na rosnących kursach.


>>> Przejdź do najlepszego brokera<<<


Zarabiaj pieniędzy na akcjach dzięki 24Option

Najłatwiej odnieść sukces na rynku akcji poprzez zameldowanie się u godnego polecenia brokera online, 24Option takiego jak . Oficjalny sponsor włoskiego klubu piłkarskiego Juventus FC udostępnia darmowe konto demo. Dzięki temu mogą Państwo wypróbować profesjonalne oprogramowanie do tradingu Meta Trader 4 w spokoju i bez wydawania pieniędzy.

Po prostym zameldowaniu się dokonują Państwo wpłaty i mogą Państwo handlować znanymi akcjami, np. należącymi do Facebook, IBM bądź Amazon. Broker udostępnia Państwo wszystkie ważne instrumenty handlowe oraz narzędzia. U 24Option mogą Państwo handlować akcjami za pomocą komputera, na smartfonie oraz tablecie – bez konieczności płacenia prowizji i dokonywania opłat za depozyty. Do Państwa dyspozycji jest zawsze dostępne niemieckojęzyczne wsparcie dla klientów, a ponadto mogą Państwo korzystać z szerokiej oferty dalszego kształcenia.

Doświadczenie potwierdza, że 24Option jest najlepszym brokerem. 

Wielu traderów skutecznie inwestuje za pomocą 24Options. 


>>>Przejdź do najlepszego brokera<<<


1

Twoja stolica jest zagrożona.

10
2

Twoja stolica jest zagrożona.

8,1

Zapasy są spekulacyjne. Twoja stolica jest zagrożona.