Jakie akcje mają należy kupować w roku 2018?

Dzięki akcjom inwestorzy mogą zarobić dużo pieniędzy, ale tylko wtedy, jeśli postawią na właściwego “konia”. Analitycy, eksperci oraz doświadczeni inwestorzy pokazują każdorazowo, jak tego dokonać, gdyż obserwują rynek i podejmują odpowiednie decyzje. Pokażemy Państwu, jakie akcje są polecane przez ekspertów i w roku 2018mają trend wzrostowy. Wyjaśnimy też, w jaki sposób za pośrednictwem  brokera online  (Top 10 usługodawców) mogą Państwo zyskać na wzroście kursów akcji.

Jakie akcje się opłacają a jakie nie?

Analizowanie rynku akcji – przewidywanie rozwoju i trendów

Każdego roku są  akcje polecane przez większą ilość analityków, ekspertów bądź banków inwestycyjnych . Jeśli przewidywany trend utrzyma się na rynku akcji, to papiery wartościowe mogłyby “odpalić” jak przysłowiowe  rakiety . Wiele młodych papierów wartościowych na początku nie daje żadnej bądź niską dywidendę, ma spore wahania kursu i daje niewielki zysk. Nie każdy dobrze zapowiadający się trend się faktycznie spełni, a niektóre akcje potrzebują po prostu trochę więcej czasu.

Przykład: akcje Symantec (WKN 879358)

Z uwagi na rosnące obawy przed atakami hakerów potrzebne jest coraz lepsze oprogramowanie ochronne. Producent Symantec dostrzegł tę sytuację i odpowiednio dopasował swoje programy. Z uwagi na negatywny trend (rosnące obawy) akcje Symantec zaliczyły wzrost rzędu 24 procent . Istnieje wiele takich przykładów.

Wskazówka: nawet przy negatywnym trendzie inwestorzy mogą zarobić na rynku akcji.

Wielu ekspertów potrafi przewidzieć trend akcji.

 

Jakie akcje niemieckich przedsiębiorstw mają trend wzrostowy w roku 2018?

Warren Buffet i inni inwestorzy z podejściem antycyklicznym stawiają na niedowartościowane akcje. Niemieckie przedsiębiorstwo, które spełnia to kryterium inwestorów, to BMW. Od końca roku 2016 kurs akcji BMW (WKN 519000) praktycznie się nie zmienił. Z uwagi na wprowadzanie nowych modeli, dobrego bilansu oraz wysokich zysków wielu ekspertów zaleca kupno akcji BMW. Kurs akcji BMW może wzrosnąć z 85 euro  na przeszło 110 euro. Ponadto inwestorzy zyskują dzięki wysokim dywidendom. (Handluj akcjami teraz)

Pomimo skandalu związanego z emisją spalin akcje Volkswagena (WKN 766403) mają trend wzrostowy i zwiększyły swoją wartością. Z uwagi na znaczące inwestycje w samochody elektryczne wielu ekspertów takich jak Barclays Bank oraz Bernecker Börsenkompass przepowiadają wzrost kursów akcji. Wzrost kursu papierów wartościowych Volkswagena może wzrosnąć z 180 euro na przeszło 220 euro(Handluj akcjami teraz)

Do zapamiętania: inwestorzy z podejściem antycyklicznym kupują niedowartościowane akcje.

Volkswagen chce zostać numerem 1 wśród producentów samochodów elektrycznych.

 

Jakie zagraniczne papiery wartościowe mogą być opłacalne w roku 2018?

Dzięki temu, że technologie takie jak chmura (Cloud) odgrywają coraz większą rolę, kurs akcji Microsoftu (WKN: 870747) wzrasta. W ciągu roku kurs wzrósł z 62 do 91 euro. Eksperci są pewni, że akcje Microsoftu wciąż będą w trendzie wzrostowym. Od kwietnia do czerwca 2018 obrót zwiększył się o ponad 17 procent i wynosi30 miliardów dolarów, co również wskazuje na wzrost kursu. (Handluj akcjami teraz)

Wielu ekspertów jest pewnych, że akcje Samsunga są dostępne jeszcze w korzystnej cenie i przyniosą inwestorom duży zysk. Z roku 2017 na rok 2018 zysk przedsiębiorstwa wzrósł o 46 procent. Ponadto Samsung dysponuje wystarczającą ilością kapitału, by inwestować w przedsiębiorstwa typu start-up oraz sztuczną inteligencję. Kurs akcji Samsunga (WKN 881823) może zdaniem ekspertów z Börse-Online wzrosnąć z 700 euro na ponad850 euro(Handluj akcjami teraz)

Wskazówka: akcje przedsiębiorstw technologicznych odnotowują spore wzrosty.

Zakup akcji w 5 minut – z 24Option

 

Jakie branże i trendy są popularne w roku 2018?

Większość analityków, ekspertów i banków jest pewnych, że technologia, surowce, zdrowie, IT i komunikacja oraz energia najbardziej zyskownymi branżami dla zakupu akcji.

Zagadnienia dotyczące elektromobilności stają się coraz ważniejsze, co pokazuje przykład koncernu Volkswagena. Z tego względu zwiększa się popyt na surowce potrzebne do produkcjiakumulatorów litowo-jonowych. Dlatego też kursy akcji przedsiębiorstw, które je produkują, mogązaliczyć bardzo duże wzrosty.

Podane wyżej przykłady przedsiębiorstw Symantec oraz Microsoft to tylko 2 spośród wielu dowodów na to, że branża technologiczna staje się coraz ważniejsza. Z tego względu nie powinno zadziwiać, że akcje przedsiębiorstw technologicznych takich jak Google, Amazon, Microsoft, Twitter oraz Netflix w roku 2018 odnotowują trend wzrostowy.

Do zapamiętania: najlepiej stawiać na akcje firm z branż wymienionych wyżej.

W branżach, w których jest boom, akcje mogą odnotować szybki wzrost.


>>> Przejdź do najlepszego brokera<<<


Jako klient 24Option możesz odnieść zysk na rynku akcji

Potrzebne jest tylko trochę kapitału oraz depozyt i można rozpocząć handel akcjami. U brokera online depozyt jest przeważnie darmowy i można go otworzyć w ciągu kilku minut. W porównaniu z handlem akcjami poprzez banki zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze.

Największy sukces na rynku akcji można odnieść wtedy, gdy otworzą Państwo konto u renomowanego brokera 24Option. W przeciągu kilku minut otworzą Państwo  darmowe konto i dokonają Państwo wpłaty.

Usługodawca podlega regulacjom cypryjskiego nadzoru finansowego CySEC i jest też oficjalnym sponsorem 24Option klubu Juventus FC, dlatego też można go uznać za w pełni rzetelnego i bezpiecznego. Z profesjonalnego oprogramowania handlowego Meta Trader 4 mogą Państwo korzystać za darmo przy komputerze bądź wybrać aplikację mobilną.

Kolejne plusy 24Option:

✅ konto demo

✅ niskie opłaty

✅ wiele możliwości zapłaty

✅ wsparcie dla klienta dostępne 24/7

✅ szeroka oferta dalszego kształcenia

24Option oferuje początkującym i zaawansowanym użytkownikom kompleksowy pakiet!


>>> Przejdź do najlepszego brokera<<<


1

Twoja stolica jest zagrożona.

10
2

Twoja stolica jest zagrożona.

8,1

Zapasy są spekulacyjne. Twoja stolica jest zagrożona.