eToro – Obrót akcjami

eToro zostało założone w 2007r. i jest jednym z najstarszych brokerów w branży. Główna siedziba firmy mieści się na Cyprze i jako wiarygodny broker podlega wytycznym surowego organu nadzorczego CySEC. Fundusze naszych klientów są zabezpieczone przed ich utratą dzięki dostępnemu zabezpieczeniu depozytu. Wiodący portal inwestycji społecznościowych eToro udostępnia zarówno niedoświadczonym jak i profesjonalnym inwestorom intuicyjną i dostępną w sieci platformę do handlu akcjami.

teaser img
  • jeden z najstarszych i najbardziej doświadczonych brokerów
  • uzyskana certyfikacja CySEC i zatwierdzone wymogi UE
  • bezpłatne konto demo bez ograniczenia czasowego
  • łatwa w obsłudze platforma handlowa
  • szeroki wybór akcji
  • niskie opłaty

Zapasy są niestabilnymi produktami inwestycyjnymi. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Ogólne informacje o eToro

Znany na całym świecie broker eToro jest pionierem w wielu dziedzinach i oferuje swoim klientom szeroki zakres akcji, surowców, walut i innych inwestycji. Oprócz pierwszej na świecie platformy do inwestycji społecznościowych i innowacyjnych funduszy CopyFunds, inwestorzy mogą od 2013 r. za jego pośrednictwem handlować akcjami, a od 2017 r. kryptowalutami. eToro to odpowiedni wybór zarówno dla początkujących, doświadczonych jak i profesjonalnych inwestorów. Posiadający swoją siedzibę w UE broker eToro jest jednym z najbardziej renomowanych dostawców w branży i musi przestrzegać surowych wytycznych obowiązujących w Europie. Ponad 4,5 mln inwestorów zaufało eToro i korzysta z jego zróżnicowanej oferty handlowej. Tysiące akcji może zostać przedmiotem wygodnego i taniego obrotu za pośrednictwem transparentnej i łatwej w obsłudze platformy. Oprócz internetowej platformy handlowej dostępne są również aplikacje mobilne na smartfony Apple i Android.

Bei eToro profitieren die Trader von einer breiten Auswahl an Handelsangeboten.

 

Oferty handlowe & opłaty

Dzięki największej na świecie sieci inwestycyjnej eToro, inwestorzy mogą bezpiecznie, łatwo i efektywnie handlować wieloma aktywami. Ogromny wybór obejmuje akcje wszystkich znanych firm, takich jak: Google, Twitter, Tesla, Facebook oraz Amazon. Transakcje są możliwe od 25 euro stąd też ten broker jest dobrym wyborem dla mniejszych inwestorów. Oferujemy uczciwe opłaty, a w porównaniu do konkurencji są one znacznie niższe. Wysokość spreadów zależy od akcji i wynosi tylko 0,09 procenta. Broker eToro nie pobiera opłat za zarządzanie ani opłat za bilety, zrezygnował również z opłat typu rollover.

Dzięki innowacyjnemu inwestowaniu społecznościowemu, inwestorzy mogą nie tylko handlować akcjami w sposób klasyczny, ale również korzystać z automatycznych sygnałów handlowych. Ogólnie dostępne sygnały pozwalają początkującym inwestorom na kopiowanie transakcji wykonanych przez profesjonalistów. eToro posiada szczególnie atrakcyjną dźwignię finansową 400:1 i udostępnia inwestorom wiele praktycznych funkcji. Dzięki funkcjom Take Profit i Stop Loss możliwe jest zmniejszenie strat. Otwarcie rachunku jest możliwe przy minimalnej wpłacie 200 euro. Wpłaty i wypłaty są możliwe przelewem bankowym, kartą kredytową, oraz dzięki usługom takim jak Skrill, Neteller i Webmoney.

Dzięki eToro możesz handlować akcjami, surowcami i walutami przy niskich opłatach.

 

Platforma eToro

Z platformy handlowej eToro można korzystać bezpośrednio za pomocą każdej przeglądarki internetowej. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Klienci po prostu logują się na polskojęzycznej stronie eToro podając swoje dane i uzyskują dostęp do przejrzystego interfejsu użytkownika. Platforma jest łatwa w użytkowaniu i idealna dla początkujących. Spełnia również profesjonalne potrzeby doświadczonych inwestorów, zapewniając im szeroki zakres funkcji.

Po lewej stronie znajduje się przejrzyste menu, a po środku szczegółowo wyświetlane są akcje wraz z kursami. Użytkownicy mogą wyszukiwać dowolne papiery wartościowe i kupować lub sprzedawać je za naciśnięciem jednego przycisku. Oprócz wielu użytecznych funkcji i wykresów, inwestorzy mają dostęp do różnorodnych narzędzi społecznościowych. Wersja mobilna platformy eToro działa na urządzeniach z systemem Android i Apple.

Platforma handlowa jest przejrzysta i łatwa w obsłudze.

 

Rodzaje rachunków i ich otwieranie

Aby otworzyć realne konto pieniężne w eToro, wymagana jest minimalna wpłata w wysokości 200 euro. Otwarcie rachunku jest bezpłatne i trwa kilka minut. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na rachunek można rozpocząć obrót akcjami. Inwestorzy po prostu logują się na oficjalnej stronie internetowej podając swoje dane. Oprócz rachunku standardowego, eToro oferuje również niepewnym lub dopiero interesującym się inwestowaniem klientom wolne od ryzyka konto demo. Można z niego korzystać bez depozytu i ograniczeń czasowych, aby dokładnie poznać platformę handlową i zalety eToro. Nie korzystamy z innych rodzajów rachunków ze skomplikowanymi funkcjami.

Wskazówka: Bezpłatny rachunek demo daje interesantom możliwość szczegółowego wglądu w funkcjonowanie oferty.

Oprócz bezpłatnego konta demo, eToro posiada wiele innych korzyści.

 

Obsługa klienta i możliwe szkolenia

W centrum pomocy inwestorzy znajdą pytania wraz z odpowiedziami odnośnie najważniejszych tematów. Polskojęzyczna obsługa klienta jest dostępna telefonicznie od poniedziałku do piątku, 24 godziny na dobę. Inwestorzy mogą również uzyskać pomoc wysyłając wiadomość e-mail lub kontaktując się z działem wsparcia online za pomocą strony internetowej eToro.

eToro oferuje swoim klientom nie tylko liczne oferty handlowe, ale również wiele możliwości szkoleń. Oprócz czasowo nieograniczonego konta demo, inwestorzy mają dostęp do szerokiej oferty filmów, e-kursów i webinarów. Bezpłatny materiał szkoleniowy to doskonała oferta zarówno dla początkujących, zaawansowanych jak i profesjonalnych inwestorów. Dzięki licznym możliwościom szkoleniowym wszyscy klienci mogą zdobyć cenne doświadczenie i doskonalić swoje umiejętności jako inwestorzy.

eToro posiada kompleksową ofertę szkoleniową!

 

Podsumowanie oferty eToro

eToro jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych brokerów w zakresie handlu akcjami, surowcami i dewizami. Od 2007r. ta ciesząca się renomą firma stale pozytywnie się rozwija i w międzyczasie znacznie rozszerzyła swoją obszerną ofertę w zakresie handlu i oferowanych szkoleń. Zarówno niedoświadczeni jak i profesjonalni inwestorzy profitują z szerokiej oferty akcji, oszczędzając także na niskich opłatach. Platforma internetowa eToro działa na dowolnym komputerze lub jako aplikacja mobilna, jest intuicyjna w obsłudze i posiada rozbudowaną paletę funkcji. eToro to w pełni zachęcająca oferta i jeden z pierwszych adresów do obrotu akcjami.

 

Zapasy są niestabilnymi produktami inwestycyjnymi. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.