24option – Złota inwestycja

24Option istnieje od 2010 r. i jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych brokerów w branży. Siedziba firmy znajduje się na Cyprze, 24Option podlega więc surowym regulacjom organu nadzorczego CySEC. Jako sponsor drużyny Juventusu Turyn, broker stał się bardziej rozpoznawalny na arenie międzynarodowej. Klienci 24Option mogą handlować akcjami po niskich opłatach, za pośrednictwem profesjonalnej platformy handlowej Meta Trader 4 oraz za pośrednictwem przyjaznych dla użytkownika aplikacji mobilnych.

teaser img
  • Handluj złotem już od 100€
  • Rzetelny usługodawca (m.in. sponsor klubu Juventus FC)
  • Handluj złotem również za pomocą aplikacji
  • Oszczędzaj pieniądze dzięki niskim opłatom
  • Niemieckojęzyczna  pomoc telefoniczna
  • Łatwa obsługa platformy

Zapasy są niestabilnymi produktami inwestycyjnymi. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Ogólne informacje o 24Option

Makler giełdowy podlega cypryjskiemu nadzorowi finansowemu CySEC, co czyni go w pełni wiarygodnym. Fundusze klientów podlegają zabezpieczeniu depozytu (Cyprus Investor Compensation Fund), a wszystkie warunki handlowe oraz pozostałe wytyczne klient otrzymuje w przejrzystej formie. 24Option cieszy się dobrą reputacją i popularnością nie tylko dzięki swojej działalności sponsoringowej.

Miliony użytkowników handlują akcjami poprzez profesjonalną platformę handlową Meta Trader 4 lub poprzez aplikację mobilną na Androidzie i smartfony z systemem iOS. 24Option nie pobiera prowizji i w porównaniu do konkurencji posiada niskie spready. Profesjonalnie przygotowana strona internetowa jest przejrzysta i przyjazna dla użytkownika, a polskojęzyczna obsługa klienta pomaga użytkownikom w rozwiązywaniu problemów. Ponadto klienci 24Option mają dostęp do wielu materiałów szkoleniowych, mogą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w handlu akcjami.

24Option zachęca klientów swoją profesjonalną i przejrzystą platformą handlową.

 

Oferty handlowe & opłaty

W 24Option inwestorzy mogą łatwo i bez wcześniej nabytej wiedzy handlować akcjami. Dzięki przyjaznej dla użytkownika platformie mają oni dostęp do szerokiego wyboru papierów wartościowych. Są wśród nich akcje wielu znanych firm, takich jak Apple, Amazon, Facebook i IBM. Za pomocą kilku kliknięć inwestorzy kupują i sprzedają wybrane przez siebie akcje.

W celu wpłaty bądź wypłaty klienci mogą skorzystać z wszystkich popularnych metod, takich jak karty kredytowe, przelew natychmiastowy, Skrill, Neteller i giropay. W 24Option poza akcjami można również handlować surowcami, takimi jak złoto i srebro oraz walutami (Forex). Łącznie dostępnych jest ponad 130 różnych towarów handlowych. Inwestorzy mogą na żądanie handlować akcjami o średnim stosunku dźwigni finansowej od 1:5 do 1:10.

Do handlu papierami wartościowymi w 24Option wymagana jest niewielka kwota minimalna w wysokości jedynie 100 euro. To sprawia, że broker sprawdza się w przypadku niedoświadczonych inwestorów o ograniczonych możliwościach finansowych. W porównaniu do innych brokerów, opłaty w 24Optionbardzo niskie i w pełni adekwatne do oferty. Makler giełdowy nie pobiera opłaty depozytowej ani prowizji. W przypadku obrotu akcjami, niskie opłaty procentowe są należne w formie spreadów.

Uwaga: 24Option to korzystny wybór dzięki wielu ofertom handlowym i niskim opłatom.

Akcje mogą być przedmiotem obrotu w wielu znanych firmach.

 

Platforma 24Option

Jako platforma handlowa, 24Option stawia na popularną i cenioną w branży platformę Meta Trader 4. Z platformy korzysta wielu doświadczonych i profesjonalnych inwestorów. MT 4 to łatwa w użytku i przejrzysta platforma, także dla początkujących. W Meta Trader 4 użytkownicy profitują z wielu praktycznych narzędzi, takich jak zautomatyzowane narzędzia handlowe, wyniki w czasie rzeczywistym, obserwacje trendów, szczegółowe wykresy i analizy cen rynkowych.

Potencjalni klienci mogą bezpłatnie wypróbować platformę w wersji demo i przekonać się o wielu jej zaletach. Dla inwestorów, którzy chętnie handlują akcjami w podróży, 24Option to doskonały wybór. Mobilne platformy handlowe działają na wszystkich smartfonach z systemem operacyjnym Android lub iOS. Aplikacjełatwe w użyciu i mają wiele praktycznych funkcji.

Meta Trader 4 to najpopularniejsza platforma handlowa.

 

Rodzaje rachunków i ich otwieranie

Inwestorzy, którzy wybierają 24Option mają do wyboru 5 różnych rodzajów rachunków. To sprawia, że ten popularny makler giełdowy spełni potrzeby wszystkich zainteresowanych oraz sprawdzi się w przypadku zarówno początkujących, zaawansowanych jak i profesjonalnych inwestorów. Rachunek jest bezpłatny, wymagana wpłata to 100 euro, a jego otwarcie zajmie kilka minut.

Konto podstawowe przeznaczone jest dla początkujących i zapewnia dostęp do opiekuna konta oraz regularnych webinarów. Wyższe modele kont takie jak Silver, Gold, Platin i Diamond są skierowane do zaawansowanych i profesjonalnych inwestorów, oferując wiele dodatkowych korzyści, takich jak darmowe wypłaty, dostęp do analiz i osobistych samouczków. Wymagany depozyt za otwarcie rachunku wynosi pomiędzy 2500 a 250 000 euro.

Otwarcie nowego konta w 24Option zajmuje jedynie kilka minut.

 

Obsługa klienta i możliwe szkolenia

Dostępność czatu na żywo 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie.

Inwestujący w 24Option mogą w każdej chwili skontaktować się z kompetentną i polskojęzyczną obsługą klienta. Za pośrednictwem czatu na żywo nasi mili koledzy są dostępni dla naszych klientów 24 godziny na dobę. Inwestorzy mogą również skontaktować się z działem wsparcia poprzez wiadomość e-mail lub bezpośrednio za pośrednictwem hotline. Każde zapytanie jest wyjaśniane szybko i ku pełnej satysfakcji klienta.

Szeroką i przyjazną dla użytkownika ofertę 24Option uzupełniają różnorodne szkolenia. W centrum szkoleniowym inwestorzy mogą skorzystać z wielu webinarów, samouczków i instrukcji. Podczas gdy jeszcze niedoświadczeni klienci mogą zapoznać się z funkcjonowaniem obrotu akcjami, w 24Option zaawansowani i profesjonalni inwestorzy zasięgną wymaganej dogłębnej wiedzy.

 

Podsumowanie oferty 24Option

24Option w pełni słusznie nosi miano jednego z najpopularniejszych maklerów giełdowych w internecie. Ten doświadczony dostawca istnieje od 2010 r., jest nadzorowany przez organ CySEC, co czyni go w pełni wiarygodnym. Stąd też tak renomowane kluby piłkarskie jak Juventus Turyn współpracują z 24Option. Nowi klienci mogą założyć nowe konto w ciągu zaledwie kilku minut i przy niewielkiej wpłacie 100 euro lub bez ryzyka przetestować konto demo. Dzięki popularnej platformie Meta Trader 4 sprzedaż akcji jest łatwa, a inwestorzy profitują z wielu przydatnych funkcji i niskich opłat.

Zapasy są niestabilnymi produktami inwestycyjnymi. Twój kapitał jest narażony na ryzyko.